Wyłącznik Termiczny AM03
Wyłącznik Termiczny AM03. Dane techniczne uzupełnione na podstawie archiwum tomic.pl. Zestyk: SPST n.c.; Napię…
Model: AM07
Wyłącznik Termiczny AM07. Dane techniczne uzupełnione na podstawie archiwum tomic.pl. Zestyk: SPST n.c.; Napięcie znamionowe: 250V; AC; obciążenia rezystancyjnego lzn, cosinus phi =1: 2,5 A; obciążenia indukcyjnego, cosinus phi=0.6: 1,6 A; Zakres znamionowych temperatur działania: 65°C – 160°C; Tolerancja temperatury działania: ±5K/±10K.
| Zestyk | SPST n.c. |
| Napięcie znamionowe | 250V; AC |
| obciążenia rezystancyjnego lzn, cosinus phi =1 | 2,5 A |
| obciążenia indukcyjnego, cosinus phi=0.6 | 1,6 A |
| Trwałość działania przy obciążeniu znamionowym | 10000 cykli |
| Obciążenie maksymalne/ trwałość działania | 3,6 A/2000 cykli |
| Zakres znamionowych temperatur działania | 65°C – 160°C |
| Tolerancja temperatury działania | ±5K/±10K |
| Strefa histerezy | 30 ± 15 K |
| Szybkość zmian temperatury do wyznaczenia temperatury działania | 0,5 ÷ 1 K / min |
| Odporność termiczna | max 210°C/ 1 min |
| Degree of protection (acc. to EN-60730-1) | IP 68 |
| Wskaźnik PTI zastosowanych materiałów izolacyjnych | 250 V |
| Konstrukcja | n.c nie elektroniczna |
| Wytrzymałość elektryczna izolacji | 2500 V; 50 Hz |
| Rezystancja przejścia (bez wyprowadzeń) | max < 40 mili ohm |
| Standardowa dł. przewodów | 60mm |
| Temperatura | 160, 155, 150, 145, 140, 135, 130, 125, 120, 115, 110, 105, 100, 95, 90, 85, 80, 75, 70, 65 |
| Filtr: prąd znamionowy rezystancyjny [A] | 2,5 |
| Filtr: rodzaj zestyku | SPST n.c. |
| Filtr: temperatura minimalna [°C] | 65 |
| Filtr: temperatura maksymalna [°C] | 160 |
Wypełnij formularz — skontaktujemy się w sprawie dostępności i szczegółów technicznych.
Wyłącznik Termiczny AM03. Dane techniczne uzupełnione na podstawie archiwum tomic.pl. Zestyk: SPST n.c.; Napię…
Wyłącznik Termiczny AB02-1. Dane techniczne uzupełnione na podstawie archiwum tomic.pl. Zestyk: SPST n.c.; Nap…
Wyłącznik Termiczny AD03. Dane techniczne uzupełnione na podstawie archiwum tomic.pl. Zestyk: SPST n.c.; Napię…
Wyłącznik Termiczny AE09. Dane techniczne uzupełnione na podstawie archiwum tomic.pl. Zestyk: SPST n.c.; Napię…