Wyłącznik Termiczny AR03-S2
Wyłącznik Termiczny AR03-S2. Dane techniczne uzupełnione na podstawie archiwum tomic.pl. Zestyk: SPST n.c.; Na…
Model: AR03
Wyłącznik Termiczny AR03-S1. Dane techniczne uzupełnione na podstawie archiwum tomic.pl. Zestyk: SPST n.c.; Napięcie znamionowe: 250V; AC; obciążenia rezystancyjnego lzn, cosinus phi =1: 16 A; obciążenia indukcyjnego, cosinus phi=0.6: 6,0 A; Zakres znamionowych temperatur działania: 50°C – 180°C; Tolerancja temperatury działania: ±5K/±10K.
| Zestyk | SPST n.c. |
| Napięcie znamionowe | 250V; AC |
| obciążenia rezystancyjnego lzn, cosinus phi =1 | 16 A |
| obciążenia indukcyjnego, cosinus phi=0.6 | 6,0 A |
| Trwałość działania przy obciążeniu znamionowym | 3000 cycles |
| Obciążenie maksymalne/ trwałość działania | 20 A/200 cycles |
| Zakres znamionowych temperatur działania | 50°C – 180°C |
| Tolerancja temperatury działania | ±5K/±10K |
| Strefa histerezy | 30±15K |
| Szybkość zmian temperatury do wyznaczenia temperatury działania | 0,5 ÷ 1 K / min |
| Odporność termiczna | max 210°C / 1 min |
| Degree of protection (acc. to EN-60730-1) | IP 00 |
| Wskaźnik PTI zastosowanych materiałów izolacyjnych | 250 V |
| Konstrukcja | n.c nie elektroniczna |
| Wytrzymałość elektryczna izolacji | 2500 V; 50 Hz |
| Rezystancja przejścia (bez wyprowadzeń) | max < 20 mili ohm |
| UL | XACX2.E342482 |
| Temperatura | 180, 175, 170, 165, 160, 155, 150, 145, 140, 135, 130, 125, 120, 115, 110, 105, 100, 95, 90, 85, 80, 75, 70, 65, 60, 55, 50 |
| Typ wyprowadzenia | W1, W2, W3 |
| Rodzaj podstawy | S1, S2, S3 |
| Filtr: prąd znamionowy rezystancyjny [A] | 16 |
| Filtr: rodzaj zestyku | SPST n.c. |
| Filtr: temperatura minimalna [°C] | 50 |
| Filtr: temperatura maksymalna [°C] | 180 |
Wypełnij formularz — skontaktujemy się w sprawie dostępności i szczegółów technicznych.
Wyłącznik Termiczny AR03-S2. Dane techniczne uzupełnione na podstawie archiwum tomic.pl. Zestyk: SPST n.c.; Na…
Wyłącznik Termiczny AR03-S3. Dane techniczne uzupełnione na podstawie archiwum tomic.pl. .…
Wyłącznik termiczny AR-33, prąd znamionowy 16A. Wersja do montażu nabudowanego bez przewodów — z końcówkami do…
Wyłącznik Termiczny AR33-S2. Dane techniczne uzupełnione na podstawie archiwum tomic.pl. Zestyk: SPST n.o.; Na…