Wyłącznik Termiczny AA13
Wyłącznik Termiczny AA13. Dane techniczne uzupełnione na podstawie archiwum tomic.pl. Napięcie znamionowe: 250…
Model: AA03
Wyłącznik Termiczny AA03. Dane techniczne uzupełnione na podstawie archiwum tomic.pl. Zestyk: SPST n.c.; Napięcie znamionowe: 250V; AC; obciążenia rezystancyjnego lzn, cosinus phi =1: 13 A; obciążenia indukcyjnego, cosinus phi=0.6: 6,0 A; Zakres znamionowych temperatur działania: 65°C – 150°C; Tolerancja temperatury działania: ±5K/±10K.
| Zestyk | SPST n.c. |
| Napięcie znamionowe | 250V; AC |
| obciążenia rezystancyjnego lzn, cosinus phi =1 | 13 A |
| obciążenia indukcyjnego, cosinus phi=0.6 | 6,0 A |
| Trwałość działania przy obciążeniu znamionowym | 10000 cycles |
| Obciążenie maksymalne/ trwałość działania | 16 A/2000 cycles |
| Zakres znamionowych temperatur działania | 65°C – 150°C |
| Tolerancja temperatury działania | ±5K/±10K |
| Strefa histerezy | 30 ± 15 K |
| Szybkość zmian temperatury do wyznaczenia temperatury działania | 0,5 ÷ 1 K / min |
| Odporność termiczna | max 210°C / 1 min |
| Degree of protection (acc. to EN-60730-1) | IP 00 |
| Wskaźnik PTI zastosowanych materiałów izolacyjnych | 250 V |
| Konstrukcja | n.c nie elektroniczna |
| Wytrzymałość elektryczna izolacji | 2500 V; 50 Hz |
| Rezystancja przejścia (bez wyprowadzeń) | max < 15 mili ohm |
| Standardowa dł. przewodów | 60mm |
| Temperatura | 150, 145, 140, 135, 130, 125, 120, 115, 110, 105, 100, 95, 90, 85, 80, 75, 70, 65 |
| Filtr: prąd znamionowy rezystancyjny [A] | 13 |
| Filtr: rodzaj zestyku | SPST n.c. |
| Filtr: temperatura minimalna [°C] | 65 |
| Filtr: temperatura maksymalna [°C] | 150 |
Wypełnij formularz — skontaktujemy się w sprawie dostępności i szczegółów technicznych.
Wyłącznik Termiczny AA13. Dane techniczne uzupełnione na podstawie archiwum tomic.pl. Napięcie znamionowe: 250…
Wyłącznik Termiczny AC02. Dane techniczne uzupełnione na podstawie archiwum tomic.pl. .…
Wyłącznik Termiczny AC03G. Dane techniczne uzupełnione na podstawie archiwum tomic.pl. .…
Wyłącznik Termiczny AC04G. Dane techniczne uzupełnione na podstawie archiwum tomic.pl. Zestyk: SPST n.c.; Napi…